Dopravní podmínky

Přepravní podmínky

Zásilkový prodej ovocných stromků na DOBÍRKU ve spolupráci s přepravní službou PPL bude zahájen od 1.03.2017. Vyorané stromky (prostokořené) zasíláme nax do 20. dubna.   

OVOCNÉ STROMKY - balíme do pevných krabic, aby nedošlo k poškození přepravou.Velikost balíku je omezena přepravními předpisy (25x25x170cm) a je možné do takovýchto krabic zabalit stromky do výšky 170cm. Do každého balíku dáme max.20ks sloupcovitých jabloní. U jiných ovocných druhů se počet stromků v balíku pohybuje od velikosti koruny a  nebo velikosti kořenového balu. Poštovné a balné  u těchto zásilek činí 190 Kč včetně DPH.    

FÓLIE- u balíků s folií účtujeme poštovné a balné 160 Kč včetně DPH. Folii zasíláme průběžně celý rok zhruba do týdne.

OSTATNÍ ZBOŽÍ -  poštovné a balné 160 Kč včetně DPH.

SLOVENSKO - v letošním roce budeme zasílat fólie GINEGAR  na Slovensko, přepravu bude zajišťovat firma PPL a cena poštovného bude 10 EUR do váhy 10kg, cena přepravy balíků nad 10 kg je 12-16 EUR podle hmotnosti. Po dobrých zkušenostech z loňského roku budeme na Slovensko zasílat i stromky a další sortiment. Přepočet cen stromků je 1 EUR=25 Kč, stromek za 200 Kč zasíláme na Slovensko za 8 EUR. Objednávky na Slovensko je nutné posílat mailem, nejde objednat přes shop.

 

Stromky jsou kvalitně zabaleny v pevných krabicích aby nedošlo k poškození během přepravy. Kořeny jsou v PE pytlích chráněny proti vysychání. 95 % balíků je doručeno do 24 hodin od podání přepravní službě PPL.

KRABICE SE STROMKY2KRABICE SE STROMKYKRABICE SE STROMKY1